Srpen 2011

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ BET BUDE MÁ

31. srpna 2011 v 16:54 | Pavka |  novinky/ostatní
AHOJ LIDIČKY.NO JÁK ASI NADPIS NAPOVÍDÁ BET BUDE MÁ.DNESKA JSEM SI JI TOTIŽ OBĚDNALA.TROCHU VÍC JSEM NERVILA PROTOŽE MI NEŠLA OBĚDNAT A PAK JSEM ZJISTILA ,ŽE MUSÍM DAT NOVÍ EMAIL.NO OBĚDNALA JSEM JI NA DĚDY A ON MI JÍ ZAPLATÍ K SVÁTKU.JÁ TOMU NEDOKÁŽU UVĚŘIT.No tak sem dám její fotky

jůůůůpí snad bude

30. srpna 2011 v 20:15 | pavka |  novinky/ostatní
No takže nazdarek!!M8m pro vás skvělou správu náš ranch si bude kupovat noého koně a nového zaměstnance.

mám to ale smůlu

30. srpna 2011 v 8:26 | pavka |  novinky/ostatní
Ahoj!!Dneska jsem vám chtěla dát fotky,ale jelikož se mi ztratila SD karta tak to sem nemůžu zatím dát.No,ale jestli to víjde tak bych si zajela do Náměště a tam bych si jí koupila.Chtěla bych.No taky jsem dnes chtěla fotit,ale nevím kde máme foťák.No,ale dneska jsem se domluvla s katkou,že se staví s BH a barbie mega.Budem je tránovat.Jelikož jsem si včera zapoměla obědnat Taylor tak si ji budu muset obědnat pozdějc no,ale asi dneska.Abych í konečně měla.
Tak zatím papa

ach jo

24. srpna 2011 v 15:17 | pavka |  novinky/ostatní
Ahoj!!jsem velice smutná,že mi semky nikdo necodí :(!
prosím lidičky naště vujte můj ranch!

Rachel Alexandra

23. srpna 2011 v 11:53 | Pavka
Breyer o ní napsal:Novodobá dostihová šampionka Rachel Alexandra může být nyní Vaše! Přesný portrait model slavné dostihové klisničky na původním moldu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Ruffian\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" společně s podstavcem. Baleno ve stylové krabici s kartičkou s informacemi o daném koníkovi na zadní straně boxu.

Mé hodnocení:Je to krásná dostihová klisna.chtěla bych jí mít ve své zbírce.Je naprosto úžasná!Také ten model je krásný.No je celá úžasná.Ale také je nevíhoda modelu ,že je na dostih a běží,ale to ničemu nevadí ne?!
dávám této ůžasné kisně 9/10

Všechno nejlepší!!

23. srpna 2011 v 11:45 | Pavka |  novinky/ostatní
Ahoj!!Ták tento blog dnes slaví své první narozeniny!!Tak sem se rozhodla udělat malou oslavu!!Jsou zváni všichni co na můj ranch dnes zavítají.Ikdyž to nebude doopravdická oslava tak sem dám spoustu článků.Jako například hodnecení Bh,Fotky ,profili všechno možný co se ranche týče!!

Newswothy

17. srpna 2011 v 20:25 | pavka

Breyer horses napsal:Newswothy Welsh Pony valach je koníkem menšího vzrůstu, což mu ale vůbec neubírá na kráse. Koník je zachycen v elegantní póze, skoku. Má krásnou bílou barvu, spletenou hřívu a žíně. Podpírá ho pevný podstavec z průhledného plastu, který koníka drží stabilního a neruší celkový dojem. Tento model je portrétem slavného Welsh Pony skokana.

Mé hodnocení:Krásný kůň.Akorát je špatné že se s ním nedá kromě skoku nic dělat.Krásně spletený ocas.Krásné oči.No prostě je celý krásný,až na ten postoj
takže dostává 5/10

Secretariat

17. srpna 2011 v 20:18 | pavka
Breyer horses napsal:Kdo by jej neznal? Snad jeden z nejslavnějších dostihových koní všech dob nyní míří do vaší sbírky! Novinka od firmy Breyer! Model krásného ryzáka vytvořen na modelu Smartyho Jonese.

Mé hodnocení:Krásný model a krásný postoj.Vše je na něm úžasné!!Snad každý milovník Breyer Horses by si ho přál do své sbírky.
Má krásně vlající hřívu a ocas.Krásně nadsvedlá kopyta.Krásná lysina.Je celí krásný!
Dávám mu 10/10

olala

16. srpna 2011 v 10:49 | pavka |  novinky/ostatní
Jupííííííííííí!!!Tak dneska budem spat s kamarádkou ve stanu!!To za se dopadne :-D.Jinak můj bratr je hroznej IDIOT!!
Asi ho nikdo z vás nezná,tak buďte rádi.No prostě jsme měli spat ve stanu my s kamarádku a on příjde a řekne nám,že uš to má domluven už od rána coš my taky.No,ale pt začalo pršet a tak ve stanu nespal nakonec nikdo,ale dneska spíme my,protože mího souseda Romana u něho byl kamarád a Vašek tam spal snima akorát v našem stanu.A dneska ten jeho kámoš odjíždí takže tam spíme my!!Jupí!!Katy bude Sranda!!!

děkuji tí kááááááťo

15. srpna 2011 v 19:25 | pavka |  novinky/ostatní
Ahojky!!!!Asi už vám nadpis napovídá,že děkuji mojí kamarádce Káťi,že my dala koníka.Sice Chinna,ale mě to neva.Sem jí Hrozně moc vděčná!!No je to grošák, je hrozně rostomilíí.Potom vám sem ky dám foto,ale nevím kdy protože nevím kde je foťák.Chtěla bych uš svůj.Takže díky Katy!! :- *
tak papa